Jamajka – dovolená v rytmu reggae

Jamajka – dovolená v rytmu reggae
jamajka dovolená
Pláže a hotely jako z nejdražších katalogů jsou skutečné

Dovolená v Karibiku – to je divoká příroda, romantické pláže, průzračná tyrkysová voda – prostě ty nejlepší předpoklady pro dokonalou dovolenou. K tomu máte na výběr hned několik nádherných ostrovů v této lokalitě, protože Karibik to není jen Kuba, ale i řadu dalších velmi atraktivních ostrovů a menších ostrůvků. Největším anglicky mluvícím Karibským ostrovem, kde najdete skutečnou karibskou pohodu a relax v rytmu reggae, je Jamajka. Jamajka je velmi přitažlivým místem s krásným exotickým prostředím, bujnou přírodou a příjemně teplým mořem, kde si každý najde to své, protože je to destinace, která uspokojí i náročnější turisty s vyššími nároky a očekáváními.

Dovolená na Jamajce se svými krásnými letovisky

dovolená jamajka
Jamajka to je dovolená plná barev, hudby a tance

Jamajka nabízí hned několik krásných pláži a letovisek, které můžeme klidně zařadit mezi skutečné perly Karibiku. K nejkrásnějším a nejpopulárnějším dovolenkovým střediskům na Jamajce patří Negril, Montego Bay, Ocho Rios zda klidnější Runaway Bay. Každé ze středisek láká něčím jiným, například Negril je znám nejkrásnějšími, až 10 km dlouhými plážemi, zábavními i nákupními či sportovními možnostmi, a také romantickými západy slunce. Ocho Rios vás zas uchvátí nejen nádhernou okolní přírodou a památkami (muzeum reggae), ale přijdou si zde na své i milovníci nakupování. Montego Bay je rušným a moderním městem, kde si užijete krásné pláže i bohatý noční život, a často jsou zde pořádány i různé festivaly např. Reggae Sunfest.

Jamajka – jaká místa se určitě vyplatí navštívit?

Dovolená na Jamajce nabízí kromě exotických pláží a koupání i jiné možnosti a zajímavá místa, které se během prázdninového pobytu rozhodně vyplatí navštívit. Příroda na Jamajce je opravdu překrásná a obdivovat ji můžete například při výletu ke kaskádám Mayfield Falls nebo v oblasti Dunn’s River Park s nádhernými vodopády, které jsou symbolem Jamajky. Jamajka a její hlavní město Kingston k sobě neoddělitelně patří, proto si jeho návštěvu nenechte ujít!
Jamajka je prostě Jamajka – kouzelné místo, které vás určitě nezklame!