Anonymní platební karta jako dárek

Anonymní platební karta jako dárek

Bezhotovostní platby můžete realizovat několika možnými způsoby. V poslední době však začaly vznikat a zavádět se do našeho každodenního života zajímavé služby poskytované hlavně nebankovními subjekty. Podobně jako i některé banky dokáží nahradit klasickou platební kartu anonymní předplacenou alternativou. Je to tzv. anonymní platební karta. Její fungování se dá srovnat s předplacenou SIM kartou kteréhokoliv mobilního operátora. Anonymní kartu si jakoby „nabijete“ na určitou výšku kreditu a dokud ho nespotřebujete, můžete s ní volně kdekoliv platit. Vlastnit takovou kartu obnáší řadu výhod, jednou z nich je i možnost kontroly vašich osobních finančních výdajů.

Karta není propojena na bankovní účet

Předplacené systémy na úhradu běžných výdajů jsou stále oblíbenější, protože nabízejí několik možností a výhod. Toto klasická běžná platební karta, ať už kreditní nebo debetní, nabídnout nemůže. Kromě již zmíněné anonymity je to zejména vyšší možnost kontroly nad výdaji. Karta je totiž nastavena tak, že nikdy neminete více, než kolik si na svou virtuální peněženku nabijete.

anonymní platební karta
Anonymní platební karta – můžete ji také darovat jako dárek

Vhodný příležitostný dárek?

Používání takové anonymní karty do značné míry prospívá pocitu finančního bezpečí. Anonymní platební kartu s předem nabitou částkou lze díky těmto vlastnostem velmi efektivně využít, například, jak jednorázové vouchery pro zaměstnance, dárek nebo kapesní pro děti.

Anonymní platební karta je nejen o anonymitě

Tento typ platebních karet se pomalu ale jistě dostává i na náš finanční trh. Anonymní platební karty vydávají některé bankovní i nebankovní společnosti, a proto nejsou až tak rozšířené jako klasické kreditky. Využívání anonymních platebních karet je zcela jednoduché a ani ze strany obchodníků není s přijímáním plateb prostřednictvím anonymních karet žádný problém. Anonymní karty nejsou na jméno a nejsou spojeny s žádným konkrétním bankovním účtem. Kartu tak můžete využít samostatně bez vedení osobního bankovního účtu. Jejich používání je bezpečné, v případě jejich odcizení je ve hře pouze částka, kterou jste si předtím nabili.

 

Prodej readymade offshore společnosti

Prodej readymade offshore společnosti

Readymade offshore společnosti jsou společnosti předem založené a připravené na okamžitý prodej. Zvykli se označovat také jako předběžně registrovány nebo shelf offshore společnosti. Taková společnost je známá tím, že nevykonává žádnou obchodní ani jinou komerční nebo nekomerční činnost. I z názvu „shelf společnost“ vyplývá, že všechny potřebné a důležité dokumenty jsou drženy na policích (z angl. „on the shelf“) v kancelářích registračních agentů. Ti je mají ve své nabídce a potenciální zájemce si je může klidně prohlédnout a nastudovat si podmínky. Následně se může rozhodnout se pro jejich případnou koupi.

I takový balik peněz víte ušetřit

Co získáte koupí readymade společnosti?

Pokud jste se rozhodli koupit si readymade společnost namísto klasického založení si nové společnosti, počítejte s několika výhodami. Určitě potěší hlavně krátký čas na doručení dokumentů, neboť společnost je již založena. Offshore společnost se starším datem založení může navodit určitou vážnost a reputaci společnosti. Pro podnikatele není nutné procházet procesem schvalování vybraného jména společnosti, neboť má na výběr z několika jmen již založených společností.

Bohatý výběr ready made společností

Specializované agentury a firmy zabývající se problematikou offshore podnikání mají často k dispozici na prodej několik desítek předběžně registrovaných společností různých offshore jurisdikcí. Nejsilnější zázemí mají na Seychelách, Marshall Islands, Belize a v Panamě. Vědí zajistit předregistrované shelf společnosti i desítky let staré a včas jejich doplní o nominálního akcionáře, jednatele a ředitele. Agentury vědí zajistit takovým společnostem spolehlivé offshore bankovnictví a společnost je vedena a řízena profesionálním správcem. Pokud je zájem, dá se doplnit i virtuální kanceláří dle požadavků klienta.

Pokud potřebujete pomoct třeba se zeptat konzultačních firem na postup

Readymade offshore společnost jako zajímavá alternativa

Velmi zajímavou alternativou je pořídit si readymade offshore společnost, hlavně, pokud z nějakého důvodu potřebujete svou obchodní společnost začít realizovat okamžitě. Je pravdou, že cena za readymade společnost se vám bude zpočátku zdát příliš vysoká, důležité je ale uvědomit si, že zahrnuje již celou řadu uhrazených poplatků.